چگونگی ورود شیعیان به صحنه ی روز قیامت از زبان مبارک نبی مکرم – در منابع اهل سنت و وهابیت – با سند صحیح

♦تشیع در زمان پیامبر اکرم
چگونگی ورود شیعیان به صحنه ی روز قیامت از زبان مبارک نبی اکرم(ص)
چندین روایت از پیامبر اکرم و امام علی و … در مورد رستگاری شیعیان و بهشتی بودن ایشان در منابع اهل سنت و وهابیت وجود دارد و به راحتی ثابت می شود که بزرگان صحابه مثل سلمان و ابوذر و …از شیعیان بوده اند و اولین مذهب اسلامی تشیع بوده است.
اما در این کلیپ می خواهیم یک روایت که خود وهابی ها به صحت آن اعتراف دارند کرده اند و در -دارالسلفیة ،کویت – به چاپ رسیده است، نشان دهیم.

آقای دولابی _متوفی ۳۱۰- هجری – که از بزرگان اهل سنت است روایت می کند که پیامبر اکرم به امام علی فرمودند: یاعلی! شیعیان از قبرها خارج می شوند در حالی که صورت شان مانند ماه شب چهارده می درخشد، به آنان امان از آتش و ایمان داده شده است، مردم میترسند اما آنان نمی ترسند و همه ی مردم محزون و ناراحت اند اما آنان خوشحال اند و…

محقق کتاب (سعد المبارک الحسن) در ذیل این روایت شریف می گوید: همه افراد در سند روایت ثقه هستند غیر از جعفر بن محمد که او هم صدوق است.

 

♦حال ببینیم که اهل سنت و جماعت از چه سالی به وجود آمده است؟

کارشناس وهابی شبکه کلمه که شبانه روز بر علیه شیعیان اهل بیت دروغ پراکنی می کند اعتراف می کند که: اهل سنت و جماعت از زمان معاویه باب شد و قبل از آن وجود نداشته است.

(توسط بنی امیه)

در کلیپ زیر مشاهده کنید….

درباره ما

امامت کلیپ با ساخت کلیپ های کم حجم و در عین حال با بهره گیری از روایات صحیح السند و اعتراف علماء اهل سنت و وهابیت به همراه اسکن اسناد آن ، به دنبال بیان حقانیّت اهل بیت (علیهم صلوات الله) و اثبات مذهب تشیّع و پاسخ به شبهات دشمنان آل الله می باشد بیان حقایق مخالفین همراه با اسناد معتبر آنان ، هیچگاه به معنای بی احترامی نیست بلکه بیان حقایق و دفاع از مکتب اهل بیت وظیفه پژوهشگران است
آیدی مدیر @emamatclip1

کانال ایتا؟


بازدیدکنندگان آنلاین

ما 0 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

تعداد کل بازدیدها:22020