نقدی دیگر بر منکران تبرک (ابن تیمیه و وهابیت) وقتی پیامبر (ص) دستور به تبرک میدهند

وهابی ها تبرک را شرک می دانند و به همین دلیل مسلمین را تکفیر می کنندو این در حالی است که روایاتی در منابع خودشان وجود دارد که پیامبر دستور به تبرک داده اند و در واقع انکار تبرک توسط وهابیت، انکار پیامبر می باشد و این نشان دهنده ی جهالت سلفی هاست.
به عنوان نمونه در صحیح بخاری(معتبر ترین کتاب اهل سنت و وهابیت) روایتی وجود دارد که پیامبر ظرف آبی را طلبید و دست و صورت مبارکش را درون آن شست و فرمودند: از این آب بنوشید و به بدنتان بمالید.
حال سؤال این است:
آیا رسول الله هم مشرک است؟؟؟
وقتی وهابی ها از توحید و شرک، چیزی متوجه نمی شوند نتیجه اش این می شود دیگر….
البته بعضی از علماء وهابی وقتی فهمیدند که چه فتواهای ابلهانه ای داده اند مجبور شدند بگویند که تبرک یه پیامبر جایز است اما تبرک به آثار بقیه ی اهل بیت و بزرگان، بدعت و حرام  است اما باید بدانند وقتی ثابت شد که تبرک امری مشروع می باشد در این صورت تبرک به آثار بقیه ی اهل بیت هیج مشکلی نخواهد داشت.

درباره ما

امامت کلیپ با ساخت کلیپ های کم حجم و در عین حال با بهره گیری از روایات صحیح السند و اعتراف علماء اهل سنت و وهابیت به همراه اسکن اسناد آن ، به دنبال بیان حقانیّت اهل بیت (علیهم صلوات الله) و اثبات مذهب تشیّع و پاسخ به شبهات دشمنان آل الله می باشد بیان حقایق مخالفین همراه با اسناد معتبر آنان ، هیچگاه به معنای بی احترامی نیست بلکه بیان حقایق و دفاع از مکتب اهل بیت وظیفه پژوهشگران است
آیدی مدیر @emamatclip1

کانال ایتا؟


بازدیدکنندگان آنلاین

ما 0 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

تعداد کل بازدیدها:22023