« آیا وهابیت همان اهل سنت است؟ » فتوای ابن تیمیه ناصبی (بنیانگذار وهابیت) به کفر تمامی اهل سنت و دستور به کشتار تمامی اهل سنت -در منابع وهابیت – با سند صحیح

آیا وهابیت همان اهل سنت است؟

(ابن تیمیه و تکفیر تمام اهل سنت)

•دستور ابن تیمیه ( بنیانگذار وهابیت) به کشتار اهل سنت: هرکس بگوید،فقط از شافعی یا مالکی و یا حنبلی یا حنفی تقلید می کنم(یکی از مذاهب اربعه)، او جاهل و گمراه می باشد بلکه او کافر است و باید کشته شود.

در شبکه های وهابیت برای همراه کردن اهل سنت با خودشان، دائما ادعا می کنند که ما همان اهل سنت هستیم و … اما وقتی به دستورات رهبرانشان مراجعه می کنیم می بینیم که بزرگان ایشان دستور به قتل عام اهل سنت داده اند و چه در گذشته و چه در حال حاضر بر هرجای جهان که حاکم شوند ، اهل سنت را همانند شیعیان می کشند و فرقی بین شیعه و سنی قائل نیستند؛برای نمونه وقتی بر حجاز حاکم شدند، اهل سنت را به خاک و خون کشیدند.

در این کلیپ برای نمونه دستور ابن تیمیه در مورد کشتار اهل سنت را نشان خواهیم داد.

•ابن تیمیه ناصبی (بنیانگذار وهابیت) در کتاب مجموع فتاوی گوید:

کسی که فقط از یکی از مذاهب اربعه اهل سنت تقلید کند، مثلا از ابوحنیفه یا مالک یا شافعی یا احمد حنبل، او جاهل و گمراه ست بلکه کافر است، پس کسی که می گوید فقط باید از یک نفر ایشان تبعیت کرده، واجب است توبه داده شود و إلا باید کشته شود!!!!!

(بنابراین همه اهل سنت باید کشته شوند زیرا هرکسی مقلد یک مذهب می باشد؛ یکی شافعی مذهب است و دیگری حنبلی و دیگری حنفی و دیگری مالکی)

درباره ما

امامت کلیپ با ساخت کلیپ های کم حجم و در عین حال با بهره گیری از روایات صحیح السند و اعتراف علماء اهل سنت و وهابیت به همراه اسکن اسناد آن ، به دنبال بیان حقانیّت اهل بیت (علیهم صلوات الله) و اثبات مذهب تشیّع و پاسخ به شبهات دشمنان آل الله می باشد بیان حقایق مخالفین همراه با اسناد معتبر آنان ، هیچگاه به معنای بی احترامی نیست بلکه بیان حقایق و دفاع از مکتب اهل بیت وظیفه پژوهشگران است
آیدی مدیر @emamatclip1

کانال ایتا؟


بازدیدکنندگان آنلاین

ما 0 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

تعداد کل بازدیدها:22020